ZIMBO Karrier

Új kihívást keres egy sikeres és dinamikusan fejlődő vállalat lelkes csapatában? Ha igen, pályázza meg álmai állását nálunk.

A ZIMBO Perbál Kft. új munkatársat keres teljes munkaidőben, az alábbi pozícióba:

Csomagoló műszakvezető munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • A műszakban dolgozók irányítása és munkájuk szervezése, ellenőrzése, a vonatkozó szabályok, előírások betartatása
  • Együttműködés a többi részleggel
  • Termelési terv megvalósítása: mennyiségben, időben, minőségben az elvárásoknak megfelelően
  • Termelési hatékonyság növelése, anyagveszteségek csökkentés
  • Üzemi rend, tisztaság, higiénia, általános rendtartás biztosítása
  • Rendszeres riportok készítése
  • Csomagolóanyag nyilvántartása, készletezése, leltározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú élelmiszeripari végzettség
  • Minimum 3 éves termelési csoportvezetőként, műszakvezetőként szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói ismerete
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressz tűrő képesség

Az állás betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Tanulási és előrelépési lehetőség egy piacvezető nemzetközi vállalatnál

Munkavégzés helye

Perbál, Pest megye

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna cégünkhöz, kérjük küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a következő

E-Mail címre: job@zimbo.hu

ZIMBO Perbál Kft. munkatársakat keres teljes munkaidőben, 3 műszakos munkarendben

Töltő, előkészítő és csomagoló

munkakörbe.

Előny, de nem feltétel:

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Bármilyen szakmunkás bizonyítvány

A dolgozók munkába járását kisbuszokkal isbiztosítjuk, melyek a következő településeken állnak meg:

Annavölgy, Sárisáp, Dág, Máriahalom, Úny, Tinnye, Nagysáp, Bajna, Epöl, Szomor, Mány, Zsámbék, Tök, Tokod, Tokodaltáró, Dorog, Leányvár, Pilisjászfalu, Piliscsaba

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, kimagasló havi jelenléti prémium
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Tanulási és előrelépési lehetőség egy piacvezető nemzetközi vállalatnál

Kérjük küldje el önéletrajzát a következő elérhetőségek egyikére:
Cím: 2074 Perbál, Ipari Park 5.
Email: job@zimbo.hu
Tel: 06-26- 570-536